پاوپوینت چگونگی الهام از طبیعت در طراحی فضا

پاوپوینت چگونه در طراحی فضای خود از طبیعت الهام بگیرید در ۲۴ اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx

 

 


بیایید لحظه‌ای در طبیعت توقف کنیم و ببینیم این زیبایی خدادادی چه چیزهایی در خود نهفته دارد که به ما در طراحی داخلی کمک می‌کند

 


فهرست مطالب

چگونه در طراحی فضای خود از طبیعت الهام بگیرید؟

۱.       شکل‌های طبیعی زیبایی

۲.      از طرح‌های رنگی موجود در طبیعت تقلید کنید.

۳.     طبیعت را وارد فضای زندگی خود کنید.

۴.     طبیعت از الگوی طراحی تصادفی پیروی می‌کند.

۵.     برخی از طراحی‌ها در طبیعت با برنامه و هدفمند هستند.

۶.      از چرخه طبیعت تقلید کنید.

۷.     حتی چیزهای کوچک هم مهم هستند.

۸.     همیشه رشد کنید و تغییر دهید.

۹.      فکری به حال موانع موجود در خانه بکنید.

۱۰.   از تنوع موجود در طبیعت تقلید کنید.

 

ترفند های دکوراسیون: لحظه‌ای به خودتان فرصت دهید و از زندگی پرمشغله روزانه خود رها شوید، چشم‌هایتان را باز کنید و زیبایی طبیعی جهان پیرامون خود را به دقت نگاه کنید و با طبیعت آشتی کنید. چه چیزی می‌بینید؟ شاخه‌های درختان در اثر باد پاییزی بالا و پایین می‌روند؟ آیا صدای خش‌خش برگ‌های پاییزی که اولین نشانه‌های فصل پاییز هستند را زیر پای خود احساس می‌کنید؟‌ آیا هنوز تششع زرد رنگ خورشید تنبل پاییز را روی شانه‌های خود احساس می‌کنید؟ آیا آخرین تلالوهای خورشید پاییزی را بر روی برج‌های شهر بر روی خط افق می‌بینید؟‌ 

 

طبیعت زیبا و الهام‌بخش است. جهان طبیعت منبع الهامی برای بسیاری از هنرمندان سرشناس و بزرگ مانند ون‌گوگ و پیکاسو بوده است. بنابراین، چگونه ما می‌توانیم از نگاه یک هنرمند به طبیعت نگاه کنیم و از آن بیاموزیم؟ و سپس چگونه می‌توانیم زیبایی طبیعت را وارد خانه‌های خود کنیم و در طراحی فضای زندگی خود از این آموزه‌ها استفاده کنیم؟

 

این کار به سادگی یک لحظه توقف کردن، در آرامش نشستن، و مشاهده کردن زیبایی طبیعی جهان پیرامون ماست، چیزی شبیه بوییدن یک شاخه گل رز در یک روز بهاری. به رنگ زیبا و خاص گل رز نگاه کنید و توجه کنید که چگونه رنگ‌ این گل و سایه‌های رنگی موجود در آن می‌تواند وارد فضای زندگی ما شود و زیبایی آن در درون خانه ما تکرار شود. علاوه بر این، رنگ این گل می‌تواند منبع الهامی برای پالت رنگی فضای طراحی ما شود و کل فضای زندگی ما را تحت تاثیر قرار دهد.

 

طبیعت هم‌چنین به راحتی با سایه‌های رنگی مختلف بازی می‌کند. به یک درخت یا درختچه نگاه کنید. توجه کنید که چگونه برگ‌های قدیمی نسبت به برگ‌های تازه که از نوک شاخه‌ها دور شده‌اند دارای رنگی تیره‌تر هستند. این همان نسخه طبیعی بازی با سایه‌های رنگی مختلف در طبیعت است و به ما نشان می‌دهد که طبیعت از همه تنالیته‌های رنگی استفاده می‌کند. پنجره خانه خود را باز کنید و به فضای بیرون نگاه کنید. از چه سایه‌های رنگی دوست دارید استفاده کنید تا طبیعت وارد فضای داخلی خانه شما شود؟


پیش نمایشی از فایل

پیش نمایش چگونه در طراحی فضای خود از طبیعت الهام بگیرید؟

صدور پیش فاکتور و پرداخت آنلاین و دانلود

توضیحات بیشتر و دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *